More Website Templates @ TemplateMonster.com - May 05, 2014!

Od pierwszych minut uroczystości wodzireje czuwają nad prawidłowym jej przebiegiem. Jeżeli nie ustalono inaczej, to właśnie oni biorą na siebie pełną odpowiedzialność za wypełnienie przygotowanego przez parę młodą scenariusza imprezy i koordynację poszczególnych jego punktów z programem zespołu i pozostałą obsługą wesela.

Wodzireje dbają o dobre samopoczucie i komfort wszystkich obecnych; przez cały czas trwania uroczystości są do Waszej dyspozycji - chętnie służą pomocą i radą.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, nasi wodzireje w niezauważalny dla zwykłego człowieka sposób przeprowadzają integrację zebranych gości, która następnie w zróżnicowanej formie kontynuowana jest do samego końca zabawy.

Stosowane przez nas techniki są efektem wieloletniej pracy pedagogów i psychologów. Nie trzeba się obawiąć - nasze animacje są całkowicie bezpieczne. Dzięki nim nawet najbardziej nieśmiali sami decydują się przełamać pierwsze bariery w kontaktach międzyludzkich. W efekcie zabawa w pełnym składzie gości trwa do bladego świtu!

Wesele to zabawa, a zabawa to taniec - w myśl tej zasady opracowaliśmy choreografię ponad 50 różnych tańców. W dogodnym momencie wodzireje pojawiają się na parkiecie i już po chwili wszyscy goście pląsają w równym rytmie. Łatwe układy tańczymy od razu, trudniejsze wymagają 30 sekundowego przeszkolenia. Prawda, że proste? W swoim repeortuarze mamy m.in tańce narodowe, klasyczne, ludowe, aktualne hity z list przebojów czy kompilacje a'la Zumba.

Dobór repertuaru odbywa się na podstawie oceny umiejętności, siły i zainteresowań muzycznych gości. Prowadzimy ponadto liczne węże i korowody; na parkiecie zawijamy ślimaki, młyny i inne figury taneczne. Wychodzimy też z instrumentami na parkiet, żeby wszyscy goście mogli sprawdzić, czy zespół rzeczywiście potrafi grać na tylu instrumentach.

Tak wyjątkowy dzień nie może zostać zapomniany! Aby temu zapobiec, zmodyfikowaliśmy oprawę niektórych obowiązkowych punktów programu - najczęściej tych, do których nie przykłada się większej uwagi.

Nie zdradzimy więcej szczegółów. Warto dodać, że stosując kilka prostych rozwiązań, możemy przez chwilę przenieść parę młodą i gości się w inny, równoległy wymiar. Czas na moment zatrzymuje się w miejscu i pozwala uświadomić sobie skalę wydarzeń, których jesteśmy częścią.

Praktycznie w każdym zakątku naszego kraju zachowało się wiele dawnych obrzędów i zwyczajów, które - z uwagi na poszanowanie tradycji - należy kultywować i przekazywać młodszym pokoleniom. Kilkanaście lat pracy w tej branży pozwoliło nam poznać i nauczyć się wielu z nich.

Zawsze chętnie pomożemy w ich przeprowadzeniu, służymy ponadto radą i naszym doświadczeniem.

Jest grupa osób, która nie wyobraża sobie wesela bez konkurencji i konkursów, w których główną nagrodą dla zwycięzcy jest wódka weselna (której i tak zwykle pełno na stołach). Trzymając się zasady: 'dla każdego coś miłego', dla tychże właśnie osób przygotowaliśmy kilka form bezpiecznych i odpowiedzialnych konkurencji, w których można wyłonić tylko jednego zwycięzcę.

Możemy również poprowadzić zabawy wymyślone lub dostarczone przez naszych klientów, jednak kategorycznie zastrzegamy sobie prawo do odmowy, jeżeli według naszej oceny nie mieściłyby się one w granicach dobrego smaku, albo mogłyby narazić uczestników lub obserwatorów na rozstrój zdrowia czy uszkodzenie ciała.

Nadchodzi taki moment, w którym elegancki frak, cylinder i laska, ustępują miejsca innym, niekiedy bardzo oryginalnym przebraniom. Tematyczny strój, regionalny kapelusz czy peruka rastafariana świetnie uwydatniają prowadzone przez nas tańce i zabawy.

Jako ciekawostkę można dodać, że duża część kreacji to oryginalne egzemplarze, sprowadzone na potrzeby naszego programu artystycznego m.in. z Nepalu, Tunezji czy Maroko.

Od wielu lat skutecznie wykorzystujemy w naszej pracy wszelkie dostępne narzędzia animacyjne. Pomimo, iż wydawało by się, że czas niektórych minął, ciągle udaje się znaleźć dla nich nowe, skuteczne zastosowania.

Wszystkie wykorzystywane przez nas pomoce zostały dopuszczone do użytku na terenie Unii Europejskiej i posiadają certyfikat bezpieczeństwa.

Wodzirej to odpowiedzialna funkcja, wymagająca pełnej dyspozycyjności i koncentracji kilkanaście godzin w ciągu doby, niekiedy w bardzo niesprzyjających warunkach. Z tego względu nigdy nie spożywamy alkoholu przed i w trakcie wykonywanej przez nas pracy. Nasz zawód traktujemy bardzo poważnie i nie pozwalamy sobie na żadne odstępstwa od tej reguły.

Zachęcamy wszystkich naszych potencjalnych klientów do organizacji wesela bezalkoholowego! Kilka drobnych modyfikacji standardowego scenariusza uroczystości weselnej gwarantuje niezapomnianą zabawę do rana!