More Website Templates @ TemplateMonster.com - May 05, 2014!

Muzyka w 100% na żywo i nawet 15 różnych instrumentów na Twoim weselu!

Istniejący od 2003 roku zespolBEST.pl to zawodowi muzycy, absolwenci szkół i akademii muzycznych, laureaci wielu konkursów artystycznych. Multiinstrumentaliści, w branży muzycznej od ponad 20 lat.

W autorskim programie prezentowanym przez zespół wyłącznie na żywo wykorzystywanych jest od 10 do 15 różnych instrumentów muzycznych. Z obszernego zestawu (m.in. trąbka, klarnet, saksofon altowy, saksofon tenorowy, saksofon sopranowy, EWI, akordeon guzikowy, akordeon klawiszowy, gitara elektryczna, gitara basowa, keyboard, syntezator, fletnia pana, harmonijki ustne, tamburyn) staramy się wybierać najbardziej pasujące do granego utworu i zaskakiwać odbiorców różnorodnym i naturalnym brzmieniem prawdziwych instrumentów muzycznych .

Własne, autorskie aranżacje utworów a także wieloletnia edukacja muzyczna i doświadczenie są gwarancją unikatowego repertuaru i najwyższej jakości wykonań.

Różnorodny repertuar muzyczny prezentowany przez wokalistkę i wokalistów

Od samego początku działalności zespolBEST.pl stawialiśmy na bogaty i szeroki repertuar prezentowanych utworów. Główny punkt naszego programu stanowi polska i zagraniczna muzyka taneczna - począwszy od starych, sprawdzonych przebojów aż po najnowsze hity, znane z radia i telewizji. Rock & roll, pop, rock czy disco a nawet blues, reggae i jazz to style, które pojedynczo lub w połączeniu dopasowujemy do gustu naszych słuchaczy i prezentujemy na przemian przez cały czas trwania uroczystości.

Mieszany skład damsko-męski to także różnorodność głosów i brzmień. Śpiew solo, w duecie czy polifonia wielogłosowa nie stanowią dla zespołu żadnych tajemnic. Swoje umiejętności doskonaliliśmy przez lata pod okiem najlepszych polskich nauczycieli śpiewu i emisji głosu. Dopracowane brzmienie dźwięku i wyjątkowe głosy wykonawców w towarzystwie prawdziwych instrumentów muzycznych na długo pozostają w pamięci naszych odbiorców.

Integracja i animacja gości oraz niezapomniane prowadzenie uroczystości przez profesjonalnych wodzirejów

Nad udanym przebiegiem Waszego wesela nieprzerwanie czuwa dwóch zawodowych wodzirejów . Od samego początku a następnie przez cały czas trwania zabawy integrują i animują gości, prowadzą zabawy i konkursy a także kontrolują przeprowadzanie kolejnych punktów programu.

Animacje grupowe, zabawy integracyjne, nauka tańców narodowych, ludowych i klasycznych. Oryginalne przebrania, autorskie pomysły, wyjątkowy i magiczny nastrój oraz najwyższa kultura to podstawa naszej pracy i gwarancja niezapomnianych wrażeń!

Stosowana przez zespolBEST.pl różnorodność technik animacji gości sprawdza się doskonale także na zabawach i weselach bezalkoholowych , do których organizacji zachęcamy i namawiamy. Proponujemy wówczas nieco odmienny, ale równie ciekawy program, dostosowany całkowicie do tego typu imprez i gwarantujemy pełne powodzenie przedsięwzięcia aż do bladego świtu!

Najwyższej klasy oświetlenie i nagłośnienie. Efekty i gadżety.

W naszej pracy opieramy się tylko na sprawdzonych rozwiązaniach. Profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy z najwyższej półki gwarantuje czyste, niczym niezakłócone brzmienie zespołu i bezawaryjność , która ma niebagatelne znaczenie w przypadku jedynej w życiu i długo oczekiwanej uroczystości jaką jest wesele.

Wykorzystujemy również zestaw sterowanego cyfrowo oświetlenia scenicznego , którego uzupełnieniem są efekty specjalne, takie jak m.in. wytwornice dymu czy baniek mydlanych . Stosowane w nich płyny są całkowicie bezpieczne, posiadają certyfikaty bezpieczeństwa i zostały dopuszczone do sprzedaży i użytkowania na terenie Unii Europejskiej.

Powyższą listę uzupełniają gadżety i narzędzia animacyjne , znane i stosowane w wielu krajach przez wybitnych pedagogów i animatorów. Podsumowując - zespolBEST.pl to gwarancja niezapomnianego i udanego wesela!